Семінар-практикум «Інтелектуальна власність в науково-педагогічній роботі»

Семінар-практикум «Інтелектуальна власність в науково-педагогічній роботі»

За оцінками Світового банку інтелектуальний капітал в сучасній економіці формує близько 60 % загального обсягу багатства кожної країни. У таких країнах, як Японія та Німеччина частка інтелектуального капіталу становить до 80 % національного багатства.

Якість інтелектуального ресурсу держави, ефективність комерціалізації інтелектуальної власності є запорукою сталого економічного прогресу та майбутнього розвитку. Визначну роль у побудові такого ресурсу відіграють політика у сфері інновацій та рівень правової охорони об’єктів інтелектуальної власності.
З метою підвищення інформованості науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів області щодо реєстрації та охорони об’єктів права інтелектуальної власності, шляхів їх комерціалізації департаментом освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації спільно з організацією колективного управління Всеукраїнська громадська організація “Менеджмент інтелектуальної власності” в рамках реалізації Заходів щодо попередження та протидії правопорушенням у сфері інтелектуальної власності на території Кіровоградської області на базі Кіровоградського національного технічного університету 21 травня 2015 року буде проведено семінар “Інтелектуальна власність у науково-педагогічній діяльності” за участі відомих фахівців галузі.
На семінарі будуть розглянуті питання:
— Об’єкти інтелектуальної власності в розрізі науково-педагогічної діяльності;
— Шляхи комерціалізації інтелектуальної власності на прикладі Наукового парку;
— Організації колективного управління майновими правами авторів.
Початок роботи семінару 21 травня 2015 року о 13.00, потокова аудиторія № 3, приміщення Кіровоградського національного технічного університету, проспект Університетський, 8.