ДІЯЛЬНІСТЬ

 

    Всеукраїнська громадська організація «Менеджмент інтелектуальної власності» (далі Організація) створена в 2014 році і є організацією колективного управління всіма категоріями майнових прав інтелектуальної власності.

 

   Організація управляє різними майновими правами в інтересах різних суб’єктів інтелектуальної власності по всій території України, об`єднуючи більше 3000 різних авторів, винахідників, митців, підприємців. Повноваження на колективне управління майновими правами передаються Організації суб’єктами інтелектуальної власності на основі договорів.

 

    Засновниками Організації поставлена мета — всебічне сприяння стимулюванню творчої активності громадян, надання авторам можливості отримувати економічну вигоду в разі використання створених ними об’єктів інтелектуальної власності. У своїй діяльності Організація керується обов’язковим дотриманням норм міжнародного та українського законодавства в сфері управління всіма категоріями майнових прав суб’єктів інтелектуальної власності.

 

    Для реалізації мети і завдань Організація виконує від імені суб’єктів інтелектуальної власності, на основі переданих організації договорів, такі функції:

 

 узгоджує з фізичними та юридичними особами, які використовують об’єкти інтелектуальної власності, розмір винагороди за використання;
збирає,розподіляє і виплачує зібрану винагороду за використання об’єктівінтелектуальної власності;
здійснює інші дії, передбачені чинним законодавством, необхідні для захисту прав, управління якими здійснює Організація;

 

 

    Висококваліфікована команда Патентного Бюро «Менеджмент інтелектуальної власності», професіоналізм якої базується як на глибокому вивченні світової практики, так і на власному досвіді роботи, надає наступні послуги в сфері інтелектуальної власності:

 

реєстрація прав інтелектуальної власності
оцінка об`єктів інтелектуальної власності
аудит об`єктів інтелектуальної власності
юридичний захист прав інтелектуальної власності. Представництво в суді.
депонування об`єктів інтелектуальної власності
захист прав інтелектуальної власності в мережі Інтернет
реєстрація об`єктів інтелектуальної власності в Державному митному реєстрі України
складання договорів в сфері інтелектуальної власності